530 620 174

Dział handlowy

EL-NINO Sp. z o.o.

Redecz Wielki Parcele 18, 87-890 Lubraniec

EL-NINO

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie.

Najwyższa jakość

Oferujemy produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.

Konkurencyjne ceny

Gwarantujemy najniższe ceny w regionie oraz dogodne warunki współpracy.

          Firma EL-NINO SP. Z O.O jest dystrybutorem i importerem węgla dla odbiorców hurtowych na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada węgiel kamienny oraz brunatny jedynie znanych i sprawdzonych producentów, kopalni. Współpracujemy ze składami węglowymi , instytucjami , zakładami produkcyjnymi a także sieciami handlowymi takimi jak PSB MRÓWKA.

Systematycznie rozwijamy rynek sprzedaży węgla o każdej granulacji począwszy od miału poprzez ekogroszek skończywszy na kostce . Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku jesteśmy producentami węgla konfekcjonowanego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość sprzedawanego towaru, kontrolując węgiel w specjalistycznych laboratoriach, które badają kaloryczność, spiekalność, zawartość siarki oraz popiołu .

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz gwarantujemy profesjonalną obsługę dzięki wykwalifikowanej kadrze koleżanek i kolegów z EL-NINO SP. Z O.O. Podstawowymi zasadami które towarzyszą nam podczas codziennej pracy są wiarygodność, pewność i terminowość realizacji przyjętych zobowiązań.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  

NASZA GALERIA